O FIRMIE

 

Jesteśmy firmą specjalizująca się w sprzedaży części samochodowych. W zakresie naszych usług znajduje się import części do wszystkich modeli samochodów z rynku USA. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i warsztatami samochodowymi.

Zależy nam na uzyskaniu maksymalnej satysfakcji wśród naszych klientów, dlatego oferujemy sprzedaż części najwyższej jakości.
Oferujemy możliwość wyboru spośród części oryginalnych jak i zamienników, nowych i używanych.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami na terenie całych Stanów Zjednoczonych, dlatego dajemy gwarancję doskonałej jakości. Wieloletnia obecność na rynku, pozwoliła nam nabrać dużego doświadczenia, dzięki czemu specjalizujemy się w sprowadzaniu części trudno dostępnych na polskim i europejskim rynku.

Dodatkowo, dla klientów robiących zakupy z USA, zajmujemy się także sprowadzaniem części, lub innych towarów, uprzednio wyszukanych samodzielnie przez klienta na stronach internetowych (w tym również eBay i Amazon).

Na import z USA oferujemy transport morski i lotniczy.

Przesyłki z USA mogą być wielkogabarytowe jak i standardowe. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, w terminie już od 7 dni roboczych. Gwarantujemy szybki kontakt i fachową pomoc na każdym etapie współpracy.

Zakupy z Ameryki przy pomocy USPARTSIMPORT.PL są proste i bezproblemowe, a dostawa pewna i szybka.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
W naszej firmie US Parts Import zdajemy sobie sprawę z tego, że zakupy z USA mogą być kłopotliwe. Gdy chcesz zdecydować się na import z USA, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Chociaż dzisiaj import z Ameryki jest prostszy niż przed laty, ponieważ klienci mogą robić zakupy w sieci, to jednak nie zawsze jest to możliwe bez posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Konieczne jest zorganizowanie przesyłki z USA, zajęcie się formalnościami, w tym opłatami, a także właściwe zabezpieczenie transportu.

Właśnie dlatego ułatwiamy zakupy z Ameryki i zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę związaną ze sprowadzaniem towarów ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Dzięki temu import z USA nigdy nie był tak prosty!

Korzystając z naszych usług, zyskujesz:

Dzięki temu zakupy z Ameryki wraz z naszą firmą nie będą już problemem, ponieważ nasi specjaliści będą mogli zająć się wtedy wszystkim, co związane jest z transakcją. Służymy przy tym fachowym doradztwem, aby import towarów z USA był całkowicie udany – satysfakcja klientów ma dla nas bardzo duże znaczenie!

Korzystając z naszego wsparcia, nie musisz już samodzielnie kontaktować się ze sprzedającym organizować przesyłki z USA, przygotowywać dokumentacji oraz wnosić opłat za cło, podatek, ponieważ nasza firma będzie mogła za Ciebie przeprowadzić te czynności dotyczące sprowadzania ze Stanów różnych części i akcesoriów samochodowych do pojazdów wielu marek. Nie obawiaj się, że zakupy z USA będą nieudane – z nami każda transakcja będzie dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Masz dodatkowe pytania dotyczące tego, jak wygląda import z Ameryki wraz z naszą firmą? Chcesz uzyskać więcej informacji o kosztach? Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Chcesz zlecić import towarów z USA? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w US Parts Import!

Szczegółowe informacje dotyczące naszych produktów znajdują się z zakładce NASZA OFERTA.


Tagi: Import z USA, zakupy z USA, przesyłki z USA, zakupy z Ameryki, import towarów z USA, import z Ameryki 

 

Nasza oferta

KONTAKT


ZAPRASZAM
Dariusz Saletnik

 

 

WYCENA
© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved