LAND ROVER

 

Land Rover (Defender, Discovery, Range Rover)

land rover części samochodowe

Land Rover – części i akcesoria samochodowe z USA

Skorzystaj z oferty naszej firmy i zamów akcesoria i części Land Rover importowane z USA. Wybierz potrzebne komponenty do modeli Defender, Discovery czy Range Rover, a my będziemy mogli wyszukać je w najlepszych cenach i sprowadzić do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Samodzielnie poszukujemy części i sprowadzamy je na życzenie klientów, między innymi z serwisów eBay oraz Amazon. Organizujemy transport, zajmujemy się opłatami i dbamy o to, aby transakcja była całkowicie udana! Części do samochodów z USA !

Sprzedajemy części samochodowe Land Rover importowane z USA

W naszej firmie US Parts Import zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w ramach importu części i akcesoriów samochodowych z USA. Oferujemy części Land Rover nowe i używane, w tym oryginały i zamienniki.

Możesz zamówić u nas części takie jak:

Samochody z USA – Land Rover

Brytyjska marka Land Rover specjalizuje się w produkcji samochodów SUV i samochodów terenowych. Aktualnie należy do koncernu motoryzacyjnego Tata Motors i jest elementem sojuszu Jaguar Land Rover.

Samochody Land Rover cieszą się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych, skąd także sprowadzane są do Polski. Klienci chętnie decydują się na modele terenowe Defender oraz SUV-y Discovery oraz modele wchodzące w skład linii Range Rover.

Naszych klientów zaopatrujemy we wszystkie niezbędne części samochodowe Land Rover, do których zaliczają się między innymi: silnik, tapicerka, reflektor, szyba czołowa, szyba karoserii, szyberdach, poduszka powietrzna, lampa, deska rozdzielcza, most, nadkole, dach, maska, skrzynia biegów, kokpit, zwrotnica, także elementy jak belka, słupek, drzwi, emblemat, felga, wzmocnienie zderzaka, zderzak, pompa ABS, wzmocnienie czołowe, odbojnik, wahacz, wentylator, nagrzewnica, nakładka progowa, piasta, podłużnica, poszycie, półoś, próg, przekładnia kierownicza, ponadto amortyzator, chłodnica wody, atrapa, lusterko, sterownik, błotnik, klapa bagażnika, chłodnica klimatyzacji, kołyska, kurtyna, absorber, ćwiartka, reduktor oraz inne części na życzenie klienta.

Skorzystaj z naszej oferty w US Parts Import i zamów potrzebne części Land Rover z USA! Zakupy z Ameryki !

KONTAKT


ZAPRASZAM
Dariusz Saletnik

 

 

WYCENA
© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved