BLOG

 

22
grud

Jak długo trwa dostawa części samochodowych z USA do Polski?

Coraz więcej osób zamawia w Stanach Zjednoczonych różne towary. Często powtarzanym pytaniem jest wtedy – ile trwa przesyłka z USA do Polski? Postawiliśmy przyjrzeć się mu nieco bliżej na podstawie importu części samochodowych.

Dzisiaj kupowanie towarów w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę bardzo proste. Można nawet zrobić to samodzielnie – wystarczy dostęp do internetu, aby natychmiast zapoznać się z różnymi propozycjami sprzedających i wybrać to, co jest potrzebne. Nie inaczej jest w przypadku części samochodowych z USA, które można zamawiać dla aut przeznaczonych na amerykański rynek.

Import części samochodowych z USA do Polski

Sprowadzenie części do aut z USA nie jest skomplikowane – można wykonać te prace samodzielnie, lecz także można wybrać firmę, która zajmie się wtedy wszystkimi sprawami związanymi z importem.

Do dyspozycji klientów jest pełna gama elementów, na przykład są to:

Wobec tego do Polski można sprowadzić zarówno sporych rozmiarów elementy, jak i te drobne, które z powodzeniem mogą być wysłane w kopercie czy w małym pudełku.

Gdy potrzebujesz części do samochodów amerykańskich, skontaktuj się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą! Mamy duże doświadczenie w sprowadzaniu komponentów z USA do Polski i zapewniamy pełną obsługę wszystkim naszym klientom.

Czas dostawy z USA do Polski

Gdy konieczne jest zamówienie części do aut z USA, które mają być dostarczone do Polski, w takim przypadku należy pamiętać, że czas dostawy jest uzależniony od wielu czynników.

Na czas dostawy wpływają:

Jak widać, na ostateczny czas wpływa wiele różnych elementów, dlatego najczęściej kupujący musza liczyć się z dostawą w przedziale od 7 do 30 dni. Średnio jest to około 12-14 dni, dlatego też oczekiwanie nie jest zbyt długie.

Ekspresowy import części do samochodów amerykańskich

Gdy konieczne jest otrzymanie towaru jak najszybciej, w takim przypadku warto zdecydować się na zamówienie przesyłki ekspresowej. W tym przypadku transport realizowany jest za pośrednictwem firmy kurierskich, które mają w swojej ofercie opcję transportu ekspresowego.

Czas oczekiwania na takie przesyłki wynosi zwykle od około 2 do 4 dni, dlatego też to najlepsze rozwiązanie wtedy, gdy na konkretne części, na przykład komputer, sterownik, poduszkę powietrzną czy też wał do samochodów jak Cadillac, Ford czy Buick nie można czekać.

Warto pamiętać o tym, że przesyłki można śledzić. Klienci otrzymują wtedy numer do trackingu, dlatego mogą wiedzieć, w którym miejscu aktualnie znajduje się ich towar.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w US Parts Import – razem z nami możesz kupić wszystkie potrzebne części do samochodów z USA jeszcze wygodniej!

Zobacz wszystkie

© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved