BLOG

 

22
grud

Wyposażenie wnętrz do amerykańskich samochodów. Jak sprowadzić je z USA?

Fotele, poduszki powietrzne, deski rozdzielcze czy pasy bezpieczeństwa – gdy konieczne jest wymienienie wyposażenia wnętrza w samochodzie z rynku amerykańskiego, najlepszym wyborem jest jego zakup u źródła – w Stanach Zjednoczonych.

Samochody przeznaczone na rynek amerykański cieszą się sporym powodzeniem także w Polsce. To zarówno luksusowe modele od marek Ford, Infiniti czy Chevrolet, jak również sportowe modele o legendarnych osiągach, na przykład Dodge. Wybór jest spory, a prostsze procedury importu powodują, że na polskich drogach pojawia się coraz więcej samochodów z USA.

Wymiana wyposażenia wewnętrznego w samochodzie ze Stanów

Oryginalne wyposażenie wewnętrzne w samochodach amerykańskich marek nie jest dostępne w Polsce. Gdy zatem pojawia się konieczność wymiany tych komponentów, wtedy wiele właściciele tych pojazdów zastanawiają się, gdzie je dostać.

Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy zamówienie części wewnętrznych do samochodów z USA właśnie w tym kraju. To właśnie tam czeka najszerszy asortyment dedykowany zarówno do pojazdów najnowszych generacji, jak i tych starszych, również zabytkowych.

Sprowadzić można między innymi:

Wobec tego wtedy, gdy konieczna jest wymiana wyposażenia w samochodach amerykańskich marek, warto sprawdzić dostępne oferty w sklepach w Stanach Zjednoczonych. Można zakupić je między innymi w sklepach z artykułami motoryzacyjnymi – częściami, akcesoriami, na portalach typu Amazon czy eBay.

Większość transakcji realizuje się przez internet – wyszukanie potrzebnych komponentów jest wtedy bardzo proste. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki nazwę marki i modelu, a także angielską nazwę wyszukiwanej części, by natychmiast przekonać się, gdzie jest ona dostępna.

Zamów wyposażenie wewnętrzne do samochodu z doświadczona firmą

Można zdecydować się na samodzielne sprowadzenie części samochodowych z USA, niemniej jednak nie zawsze jest to proste. Przede wszystkim trzeba znać język angielski, aby bez problemu porozumieć się ze sprzedającym i uzgodnić z nim wszystkie kwestie. Trzeba pamiętać o zamówieniu dobrego transportu, najlepiej z dodatkowym ubezpieczeniem, by część doszła do celu bez usterek. Także trzeba pamiętać o tym, że konieczne jest wniesienie odpowiednich opłat po sprowadzeniu elementów do Polski – mogą być one poddane ocleniu oraz opodatkowaniu VAT.

W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na współpracę z firmami zajmującymi się sprowadzaniem części do aut ze Stanów Zjednoczonych. Firmy te mogą zapewnić każdemu ze swoich klientów kompleksową obsługę związaną z zakupem i transportem wybranych komponentów do Polski. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce uniknąć problemów związanych z samodzielnym importem.

Jeżeli również chcesz sprowadzić wyposażenie wewnętrzne do swojego auta, na przykład Buick, Cadillac, Scion, Ford, Honda, Toyota z amerykańskiego rynku, skontaktuj się już teraz z naszą firmą, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Zobacz wszystkie

© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved