VOLVO

 

Volvo (V90, XC90)

volvo części samochodowe

Volvo – części i akcesoria samochodowe z USA

Zamawiaj części i akcesoria samochodowe Volvo z USA wraz z naszą firmą US Parts Import! Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowej obsługi w ramach import części samochodowych z USA i sprzedaży komponentów motoryzacyjnych dla samochodów z rynku amerykańskiego. W naszym asortymencie znajdują się także akcesoria i części Volvo, w tym do modeli V90 oraz XC90, które dostępne są w USA. Skorzystaj z naszej oferty! 

Sprzedajemy akcesoria i części Volvo z USA

Nasza firma posiada duże doświadczenie związane ze sprzedażą importowanych części samochodowych ze Stanów Zjednoczonych. Oferujemy części nowe oraz części używane, w tym części oryginalne oraz wysokiej klasy zamienniki oryginałów.

W naszej firmie sprowadzamy:

Samochody z USA – Volvo

Volvo Car Corporation to szwedzka marka założona w 1927 roku, która od tego czasu specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych w sektorze premium.

Firma oferuje swoje samochody także na rynku amerykańskim, na którym popularne są między innym modele V90 oraz XC90, które projektowane są z myślą o najbardziej wymagających klientach. Sprzedajemy części używane do samochodów z USA!

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnych części samochodowych i akcesoriów, na przykład: dach, silnik, półoś, wzmocnienie czołowe, szyba karoserii, drzwi, emblemat, absorber, sterownik, maska, pompa ABS, lampa, zderzak, zwrotnica, próg, most, poduszka powietrzna, reduktor oraz skrzynia biegów, wentylator, wzmocnienie zderzaka, atrapa, klapa bagażnika, nakładka progowa, przekładnia kierownicza, felga, chłodnica klimatyzacji, słupek, podłużnica, reflektor, odbojnik, kurtyna bezpieczeństwa, błotnik, chłodnica wody, amortyzator, nadkole, poszycie, piasta, lusterko, nagrzewnica, szyba czołowa, tapicerka, deska rozdzielcza, kołyska, ćwiartka, belka, kokpit, szyberdach oraz wahacz.

US Parts Import – jeżeli potrzebujesz części samochodowych Volvo, skontaktuj się z nami, a my sprowadzimy je dla Ciebie!

KONTAKT


ZAPRASZAM
Dariusz Saletnik

 

 

WYCENA
© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved