SCION

 

Scion (FRS)

scion części samochodowe

 

Scion – części i akcesoria samochodowe z USA

Marka samochodów Scion z Japonii została stworzona przez koncern Toyota z myślą o rynku amerykańskim. Nasza firma US Parts Import specjalizuje się w sprowadzaniu akcesoriów i części Scion z USA do Polski. Oferujemy szeroką gamę części dla wszystkich modeli marki, w tym między innymi popularnego FRS. Części do samochodów z Ameryki ! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! 

Sprowadzanie części i akcesoriów Scion z USA

Nasza firma ma duże doświadczenie w imporcie i sprzedaży części samochodowych i akcesoriów do samochodów wielu marek z rynku amerykańskiego. Dostarczamy także nowe i używane części Scion – części oryginalne oraz wysokiej klasy zamienniki.

Można zamówić u nas poniższe rodzaje części:

Samochody z USA – Scion

Scion to marka samochodów osobowych produkowanych przez koncern Toyota Motor Corporation, które zostały przeznaczone na rynek amerykański. Marka działała od 2002 do 2016 roku.

Oferta marki Scion to różne modele samochodów osobowych, wśród których dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi sportowy FRS. Wiele samochodów Scion bazuje na konstrukcjach Toyota, na przykład model iM na Toyocie Auris.

Można zakupić u nas wszystkie części do samochodów Scion, w tym: dach, absorber, lampa, zderzak, przekładnia kierownicza, szyba karoserii, błotnik, półoś, nadkole, maska, poszycie, lusterko, drzwi, klapa bagażnika, próg, sterownik, chłodnica klimatyzacji, atrapa, reflektor, silnik, kurtyna, most, kołyska, szyba czołowa, reduktor, kokpit, wzmocnienie czołowe, poduszka powietrzna, skrzynia biegów, ćwiartka, pompa ABS, belka, wzmocnienie zderzaka, chłodnica wody, odbojnik, deska rozdzielcza, amortyzator, nakładka progowa, wentylator, szyberdach, tapicerka, piasta, zwrotnica, felga, słupek, emblemat, nagrzewnica, podłużnica, wahacz.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w US Parts Import! Import towarów z USA !

KONTAKT


ZAPRASZAM
Dariusz Saletnik

 

 

WYCENA
© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved