BLOG

 

31
marc

Jak kupić części samochodowe do aut marki Cadillac?

Cadillac to amerykańska marka, która specjalizuje się w produkcji luksusowych samochodów osobowych, sportowych oraz SUV-ów. Jej pojazdy dostępne są tylko na rynku amerykańskim, jednak od czasu do czasu można zobaczyć je w Polsce. Gdzie można kupić potrzebne części samochodowe do modeli marki Cadillac? Sprawdź z nami!

Gdy potrzebne są części samochodowe z USA, często pojawia się problem. Skąd je wziąć, gdy nie są dostępne na polskim rynku? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem staje się ich sprowadzenie bezpośrednio z Ameryki. Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne.

Cadillac – luksusowe samochody z USA

Amerykańska marka Cadillac została założona już w 1902 roku w mieście Detroit. Już kilka lat później dołączyła do koncernu motoryzacyjnego General Motors, przy czym zachowała swoją pierwotną nazwę.

Na przestrzeni lat Cadillac wprowadził do sprzedaży szereg modeli, w tym między innymi Runabout & Tonneau (1904 – 1908), Model 30 (1909 – 1914), V-12 (1930 – 1937). Po drugiej wojnie światowej powodzeniem cieszyły się między innymi Series 70 (1936 – 1987), Sixty Special (1987 – 1993), Eldorado (1952 – 2002) czy Seville (1975 – 2004), które produkowane były w wielu generacjach.

Dzisiaj marka ma na swoim koncie także pełną paletę nowoczesnych aut, które wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Są to w szczególności luksusowe modele sedan oraz SUV.

Obecnie produkowane modele samochodów Cadillac:

Części do samochodów Cadillac – gdzie je kupić?

Marka Cadillac nie jest dostępna na polskim rynku, dlatego też zakupienie u nas części samochodowych przeznaczonych do jej modeli nie jest możliwe.

Oczywiście, gdy ma się szczęście, można wyszukać je za pośrednictwem portali ogłoszeniowych lub aukcyjnych, niemniej jednak w większości przypadków konieczne jest zwrócenie się do źródła – zamówienie części do amerykańskich samochodów właśnie w Ameryce.

Części do samochodów Cadillac są obecnie oferowane w wielu sklepach za oceanem. Są to również sklepy internetowe oraz inne serwisy, między innymi eBay oraz Amazon, gdzie na kupujących czeka pełna paleta komponentów przeznaczonych zarówno do starszych, jak i nowszych modeli tego producenta.

Jak sprowadzić części Cadillac z USA do Polski?

Obecnie sprowadzanie części samochodowych z USA do Polski jest znacznie prostsze niż przed laty. Możliwość zamawiania komponentów online oraz szybki transport kurierski nad Oceanem Spokojnym powodują, że zakupy są wygodne, łatwe i szybkie.

Części Cadillac można zamawiać samodzielnie, jednak jest jeszcze inne rozwiązanie – skorzystanie z usług firm zajmujących się sprowadzaniem części samochodowych ze Stanów Zjednoczonych. To nie tylko większy komfort, ale również bezpieczeństwo całej transakcji, która realizowana jest przez specjalistów w tej dziedzinie.

Firmy sprowadzające części do amerykańskich samochodów, w tym między innymi do samochodów Cadillac, mogą zaoferować dostęp do szerokiej gamy komponentów, na przykład silnik, skrzynia biegów, amortyzatory, szyby, lampy, elementy wyposażenia wewnętrznego. Skorzystaj z naszych usług, gdy potrzebujesz zamówić części Cadillac z USA!

Zobacz wszystkie

© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved