BLOG

 

22
grud

Części do samochodów Ford Mustang z USA. Kupuj bez ryzyka!

Ford Mustang jest chyba jednym z najpopularniejszych samochodów sportowych na świecie. To tak zwany pony car klasy średniej, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek przez markę Ford w 1964 roku. Od tego czasu Mustangi stale rozpalają wyobraźnię kierowców. Obecnie w produkcji jest już szósta generacja.

Niesamowite osiągi oferowane przez samochody Ford Mustang to ich duży atut, ale to jeszcze nie wszystko, co przyciąga do nich tak wielu fanów. Są to również auta jedyne w swoim rodzaju, projektowane od A do Z, bez rozwiązań technicznych używanych w innych pojazdach.

Szósta generacja Ford Mustang

Najnowsza generacja samochodów Ford Mustang dostępnych obecnie w sprzedaży to generacja szósta. Została ona wprowadzona do produkcji w 2014 roku. W 2017 roku samochód przeszedł lifting – przeprowadzono wtedy jego złożoną restylizację, aby uzyskał bardziej agresywny, sportowy wygląd.

Dostępne silniki:

Dostępne wersje:

Obecnie Ford Mustang dostępny jest nie tylko na rynku amerykańskim. Można także kupić go w Europie. Wielu kierowców marzących o tym modelu decyduje się również na sprowadzeni go z USA. Pojazdy z drugiej ręki, często z niewielkim usterkami, można kupić tam w korzystnych cenach.

Gdzie można zakupić części do Forda Mustanga?

Gdy konieczne jest wykonanie remontu samochodu Ford Mustang, w takim przypadku często pojawia się pytanie: gdzie kupić części do samochodów z USA?

Chociaż wiele komponentów można dostać na polskim rynku, to jednak niekiedy okazuje się, że tej, która akurat jest potrzebna, nie można zakupić w Polsce. W takie sytuacji jedynym rozwiązaniem może być sprowadzenie części do samochodów amerykańskich właśnie z USA.

W sklepach w Stajach Zjednoczonych, a także w innych serwisach, między innymi na popularnym portalu aukcyjnym eBay, na kupujących czekają praktycznie wszystkie komponenty przeznaczone do samochodów Ford oraz innych marek amerykańskich. Można kupić je samodzielnie, ale można też skorzystać z pomocy firm, które zajmują się ich importem.

Import części Ford z USA – szybko i bezpiecznie

Gdy konieczne jest zakupienie elementów takich jak silnik Ford Mustang, skrzynia biegów, klapa czy sterowniki, w takim przypadku wystarczy tylko skontaktować się z firmą importującą takie komponenty do Polski.

Współpraca z firmą importującą części z USA do Polski to gwarancja bezpiecznej, wygodnej, a także szybkiej transakcji, gdy potrzebne są komponenty do amerykańskich samochodów bez długiego czekania na ich dostawę.

Nasza firma US Parts Import zapewnia kompleksową obsługę dla wszystkich posiadaczy samochodów amerykańskich, którzy chcą zamówić potrzebne komponenty. Można zakupić z nami zarówno duże elementy blacharskie, jak i mniejsze akcesoria, także do samochodów Ford Mustang. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą transakcji, dlatego nie musisz obawiać się o zakupy. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Zobacz wszystkie

© US PARTS IMPORT 2023 All Rights Reserved